2018 Midi Boy Elbise Modellerinde Yazın Trendleri


Yazın cıvıl cıvıl renklerini üzerinizde taşıyın ☺ Günlük hayatta veya tatile giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz 2018 midi boy elbise modellerinde yazın en trend parçalarını sizler için bir araya getirdik. Bu sezon en çok satılan elbiselerden tarzınızı yansıtacak kombini bulabilmeniz için bu yazı size ilham kaynağı olacaktır. Beyaz elbiselerin masumiyetini, renkli elbiselerin enerjisini içinizde hissedeceğiniz bu yazın en trend elbiselerine gelin birlikte bakalım.

Midi Boy Beyaz Elbise ile Masumiyetinizi Yansıtın!

Beyazın masumiyeti ve berraklığını rahatlığınız ile tamamlayın. Şifon elbisenin kumaşının hafif olması size günlük hayatta büyük rahatlık sağlayacağa benziyor. Omuz detayı bulunan beyaz elbisenin kendi kumaşından yapılmış kemer detayı bel inceliğini ortaya çıkaran harika bir detay. Astarlı elbise iç göstermez. Midi boy beyaz elbiseyi dilerseniz spor ayakkabı dilerseniz de hafif topuklu bir ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Göğüs detayına baktığımız zaman önü katlı beyaz elbisenizi zarif bir kolye ile taçlandırabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
 

Gömlek Elbisenin Rahatlığı

Gömlek elbisenizi günlük elbise olarak işe giderken veya alışverişe çıktığınız zaman tercih edebilirsiniz. Uzun kollu gömlek elbise puantiye severlerin beğenerek kullanacağı bir modeldir. Kendi kumaşından yapılmış kemer detayı ile kloş elbise olduğu net olarak görünür. Midi boy gömlek elbisesinin göğüs kısmı kapalı olduğundan dolayı kolye ile elbiseyi canlandırmanız mümkün olmayacak. Bu yüzden spor bir saat veya bileklik ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Siyah puantiyeli gömlek elbisenin farklı renk tonlarından teninize en çok yakışacak rengi bulabilirsiniz.

Şimdi Satın AlÖzel Günlerin Vazgeçilmezi Olacak Güpürlü Elbise

Yazın düğünler bitmez J Şıklığınızı yansıtacak rahat elbiseler ile özel davetlere ve düğünlere katılabilirsiniz. İspanyol kollu güpürlü elbisede hareketlilik kol detayı ile sağlanmıştır. Güpürlü elbise başlı başına bir trend parça olduğu için diğer ayakkabı, çanta aksesuarlarında tercihlerinizi sadelikten yana kullanmalısınız. Bilek ve göğüs detayları olmadığı için bileklik ve kolye yerine ayak bileğiniz için zarif bir halhal kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Bu yazın en moda midi boy elbiselerini bulabileceğiniz Kamacı Butik’ten yaza dair günlük elbise olarak kullanacağınız çiçekli elbiseler, şifon elbiselerin yanı sıra özel davetlerde kullanacağınız güpürlü şık elbiseleri de bulabilirsiniz.