Baharı Yansıtacağınız Çiçek Desenli Midi Elbiseler

Baharı içinizde hissedin ☺ Yaz geldi, rengarenk çiçekler boy göstermeye başladı bile. Gardıroptan kışlıklar yerini cıvıl cıvıl kıyafetlere bıraktı. Yazın rahat etmek isteyen bayanlar, tek parçanın şıklığını ortaya koyan midi elbise modellerinden gözlerini alamayacaklar ☺ Yeni sezon midi elbiselerde her yaz olduğu gibi 2018 midi elbise modellerinde çiçekli desenleri çokça göreceğiz. 2018 yazında baharın enerjisini hissetmenizi sağlayacak çiçekli elbise modellerinden bu yılın trend modelleri nelermiş birlikte bakalım;

Kısa Kollu Çiçek Desenli Zarif Elbise

Yeşilin iç açıcı etkisine renkli küçük çiçeklerde eklenince zarif bir elbise ortaya çıkmış. Çıtı pıtı diyebileceğimiz harika elbisemiz kısa kollu olup iki farklı detayı ile bizlere göz kırpıyor. Boyun kısmında olan elbisenin kendi kumaşından yapılmış bağ ucunun yanı sıra belinizin inceliğini ortaya çıkaran siyah kemer ile bütünlük sağlanmış durumda. Diz altı olan midi elbiseyi dilerseniz topuklu ayakkabı dilerseniz de sandalet ile kombin yapabilirsiniz. Elbise örme krep kumaştan tasarlanmış olup eteği piliseli olurken üst kısmı düzdür. Kısa kollu midi elbiseyi işe giderken veya alışverişe giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Fakir Kol Çiçekli Elbise

Mavinin verdiği huzurun elbiseye yansımış hali diyebiliriz. ☺ Hemen giy çık elbisenin mavi tonu size adeta bir deniz havasını yaşatıyor. Üzerindeki büyük çiçek desenleri seyrek bir şekilde yer alarak gözümüzü çok yormuyor. Fakir kol elbisenin kol uzunluğu tahmini olarak dirseğinizin üzerinde kalacaktır. Diz altından daha uzun olan çiçekli elbisemiz ara boy elbise arayanlar için uygun olacaktır. Spor ayakkabı veya sandalet ile rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yaz akşamlarında bir akşam yemeğinde hasır bir çanta ile kombin ederek kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Uzun Kollu Çiçekli Elbise

Serin yaz günlerinde tercih edebileceğiniz uzun kollu şifon çiçek elbisemiz. Bilek üstü elbisemizin yakasının da kapalı olmasından dolayı tesettür çiçekli elbise arayanlar bayanlar için de uygundur. Hakim yaka çiçekli elbisenin ön kısmındaki küçük v yakası örme ip ile bağlanmaktadır. Şifon astarlı elbisemiz belden oturtturmalı olarak gelir ve kloş görüntüsüyle salaş durur. Etek kısmı üç kat olan uzun kollu şifon midi elbise iç göstermez. Zarif bir bileklik ile komin ederek topuklu veya babet ayakkabı ile kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Sıfır Kollu Siyah Çiçekli Elbise

Siyahın asaletine birde çiçek desenleri eklendi mi bu iş tamamdır ☺ Biraz ciddiyet gerektiren ortamlarda siyah renkli elbisemiz ideal olacaktır. Siyah krep kumaş üzerinde pembe çiçekli elbise belden oturuyor ve alt kısma kloş olarak geliyor. Sıfır kollu elbisenizi iş yemeklerinde, toplantıda, mezuniyette ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Baharı içinizde yansıtacağınız her ihtiyacınıza uygun çiçekli elbiseler arasından size tavsiye ettiğimiz midi elbise modellerini Kamacı Butik ’ten bulabilirsiniz.