Günlük Uzun ve Midi Elbiselerle Tarzınızı Yansıtın

Her sezonda kadınların kurtarıcısı olan elbise modelleri bu yazında gardıropta yerlerini çoktan almaya başladılar. Güncellenen tasarımlara şöyle bir göz atalım dediğimiz zaman uzun elbiseler, midi elbiseler, çiçekli elbise derken sınırsız seçenekteki modeller önünüze serilmiş. Günlük yaşantısında rahatlığı arayanlar kadınların ilk baktığı modeller tabi ki günlük elbise modelleri oluyor. Rahat ama şık tasarım elbiseler arayışında iseniz bu yazın en çok beğenile günlük elbiselerini bir araya getirdik.

Günlük Uzun Elbiseler


Hareketli elbise arayanlar için harika bir elbise modeli olan volanlı elbiseler ile yazın enerjisini yansıtın. Eteği ve omuz detayı volanlı elbisenin belinde elbise kumaşından yapılmış kemer detayı belinizin inceliğini ortaya çıkarır. Volanlı uzun elbiseyi omzu açık kullanabilirken isterseniz kol detaylarını omzunuza çekebilirsiniz. Volanlı günlük elbisenizi uzun bir kolye ile kombin yaparak günü kurtarabilirsiniz.

Bu Yaz Çiçekli Elbiseler Moda
Her sezonun vazgeçilmeyen dolabınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz çiçekli elbiselerde bu yazın sizlerle. Floral desenli elbiseler, büyük, küçük çiçekli elbiseler ile baharı yansıtacağınıza emin olabilirsiniz. Uzun kollu veya fakir kollu midi boy çiçekli elbiselerle günlük elbise ihtiyaçlarınızı karşılayın ve bu yazın renklerini yansıtın.

Günlük Hamile Elbiseleri
Hamile elbiselerinde kendi rahatlığınızın yanı sıra tabi ki bebeğinizin de rahatlığı ön planda ☺ Günlük hamile elbisesinde kumaşının hafif ve vücudunuzu sıkmayacak olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yaz rengarenk şifon kumaştan dikilmiş olan günlük hamile elbiselerini tercih edebilirsiniz. Sarı, fuşya, kırmızı veya mavi hiç fark etmez hamilelik döneminde size rahatlığı yaşatacak günlük hamile elbiseleriyle şıklığı yakalayın.

Şifon Günlük Elbise Modelleri 
Günlük elbiselerde şifon kumaş rahatlığını yaşayın! Giy çık elbisede astarlı şifon elbiseniz ile ofise giderken, alışverişe giderken veya yaz akşamlarında sahile indiğiniz zaman kullanabilirsiniz. Omuz detaylı elbiseyi dilerseniz omzu düşük olarak da kullanabilirsiniz. Diz altı kloş elbisenin bel detayındaki kemeri bel inceliğini ortaya çıkaran mükemmel bir detay. Bu yazın şıklığınızı yansıtacağınız ve gardırobunuzdan eksik etmeyeceğiniz günlük elbiseleri Kamacı Butik sitesi üzerinden online güvenle sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz ☺