Hamileler için Midi Elbise Modelleri

Hamilelik döneminde tercih edeceğiniz kıyafetlerde sizin rahat etmenizin yanı sıra önceliğiniz her zaman bebeğiniz olacaktır ☺ Gebelik sırasında vücuttaki değişimler ve psikolojik etkenleri de dikkate alarak sosyal yaşantınızda kendinizi iyi hissetmelisiniz. Özellikle 4. Aydan sonra karnınızdaki büyümeler gözle görünür hale gelecek ve artık yeni gebelik kıyafetlerine geçiş yapacaksınız. Özellikle gebeliği yaz aylarına denk gelen anne adaylarının midi boy elbiseleri tercih etmesi büyük rahatlık sağlayacaktır. Hamilelikte stilinizi yansıtacak gebe elbisesi modellerini sizler için bir araya getirdik. Keyifli okumalar ☺

Şifon Gebe Elbisesinin Rahatlığı 

Şifon kumaşın yumuşak olmasından dolayı yazın sıklıkla tercih ederiz. Şifon hamile elbisesinin belden lastikli olması ile alt kısmı bollaşarak gelir. Gebe elbisesinin şifon kumaşının altında bulunan uzun astar sayesinde iç göstermez. Madonna yakalı gebe elbisesi diz altına kadar olup astarı da yine aynı uzunluktadır.


Hamilelik Dış Çekimleri için Kullanabileceğiniz Beyaz Midi Elbisemiz;

Beyazın masumiyetini içinizde hissettiren harika bir elbise modelimizi hamile foto çekimi elbisesi olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Astarlı hamile elbisenin kolları transparan olarak dantel kolludur. Hamile çekimi elbisesi arayan anne adaylarımız için yaz aylarında tercih edebilecekleri güpür detaylı zarif elbisemizin karnınızın üzerinden oturur ve sizi sıkmaz. Çekim sırasında dilerseniz beyaz bir taş ile midi boy elbisemizi kombin yapabilirsiniz.


Şimdi Satın Al

Krınkil Kumaşlı Zarif Hamilelik Elbisesi


Gebeliğin ilk aylarından son günlerine kadar kullanılabilecek harika bir elbise modelimiz daha sizlerle. Hamile elbisesi günlük arayanların yanı sıra özel günleriniz için de tercih edebilirsiniz. Krınkil elbisenin bel kısmı lastiklidir ve deri bir kemer ile birlikte sizlere gönderilmektedir. Dilerseniz kemer ile dilerseniz sade kullanabilirsiniz. Madonna yakalı midi boy elbisenin göğüs ve etek uçları lazer kesimdir. İç astar uzunluğu diz üstü olan elbise modelimizi özel davetleriniz ve günlük elbise olarak seçebilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Kamacı Butik güvencesiyle temin edebileceğiniz elbise görsellerimizde bizi tercih eden müşterilerimizi sizinle paylaşmak istedik. Anne adaylarının yazın rahatlıkla kullanabilecekleri midi boy elbise modellerimiz güçlü stoğu ve renk seçenekleriyle sizleri bekliyor. Sizde gebelik elbiselerini incelemek ve sipariş vermek için şimdi web sitemizden midi boy elbiseleri inceleyebilirsiniz.