Hamileler İçin Triko Elbise Modelleri

Anne olan her kadının bildiği gibi hamilelik dönemleri kadınların kendilerini rahat hissetmeleri gereken bir dönemdir. Giyim konusunda çok geniş alternatiflere sahip olmayan anne adayları kendilerini en çok hamile elbise modelleri ile rahat hissediyorlar. Sonbahar-kış sezonunun gelmesi ile de birlikte sonbahar hamile kıyafetleri anne adayları için biçilmez kaftan olarak ön plana çıkıyor. Biz de buradan yola çıkarak anne adaylarına yönelik hamile triko elbise modelleri üzerinden örnekler sunacağız.
Yeni Hamile Elbise Modelleri
İlk olarak yeni hamile olan anne adaylarının hamileliklerinin ilk aylarında giyebileceği elbise örnekleri sunalım:


Piliseli Hamile Elbiseleri İle Salaş Bir Görüntü Ortaya Koyun


Anne adaylarının favori giyim tercihleri arasında piliseli hamile kıyafetleri de yer alıyor. Kırmızı hamile triko elbise türünde olan bu ürün V yaka formunda ve uzun kolludur. Böylelikle sonbahar aylarında da tercih edilebilecek piliseli hamilelik elbisesi olduğu söylenebilir. Hamilelik geçici bir dönem olduğundan dolayı birçok anne adayı hamile elbise fiyatları konusunda epey hassas olabiliyor. Bu açıdan hem ucuz hamile elbisesi olması hem de oldukça şık olması ile ürünümüz tercih edilebilirliği ile ön plana çıkıyor.

Şimdi Satın Al


Sonbahar Aylarının Vazgeçilmezlerinden Hamile Kadife Elbise Modelleri
Anne adayları için sonbahar mevsiminde tercih edilebilecek modeller arasında hamile kadife elbise modelleri de yer almaktadır. Petrol yeşili elbise kategorisinde yer alan örnek hamile elbisesi modelimizin farklı renkleri de mevcuttur. Diz altı hamile elbiseleri kategorisinin bir örneği olan bu ürün özellikle ev davetlerinde ya da dışarıda geçirilen özel günlerde tercih edilebilirler. Uzun triko hamile elbisesi uygun renk ve modelde bir topuklu ayakkabı ve şık aksesuarlar ile kombin edildiği takdirde rahatlığın yanı sıra şıklık da yakalanabilir.

Şimdi Satın Al

Diğer Hamile Elbise Model Önerileri

Blog yazımızın ikinci kısmında ise kaçıncı ayda olduğuna bakılmaksızın tüm hamile kadınların giyebileceği elbise modellerinden örnekler verelim:


Madonna Yaka Hamile Elbise Modeli İle Şıklığınızdan Ödün Vermeyin
Siyah hamile elbisesi Madonna yaka olması ile dikkat çekiyor. Göğüs detaylara sahip olan hamile triko elbise modelini hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Triko elbise modelleri arasında yer alması ve ispanyol kolları sayesinde hem şıklığınızı koruyabilecek hem de rahat olabileceksiniz. Uygun fiyatı ile de bütçenizi sarsmayacak olan bu ürünün farklı renk çeşitleri de sunulmaktadır.

Şimdi Satın Al


Uzun Güpür Detaylı Hamile Elbisesi İle Hem Rahat Hem Şık Olun
Uzun hamile elbiseleri arasında yer alan bu ürün beyaz renktedir ve siyah versiyonu da bulunmaktadır. Hem madonna yaka, hem uzun kollu olan elbise, sonbahar aylarında anne adaylarının vazgeçilmezleri arasında yer alabilir. Salaş yapısı ile rahatlığı da ön plana koyan bu dantelli hamile elbisesi ucuz hamile giyim arayanlar için de oldukça uygun bir üründür. Uzun kollu beyaz hamile elbisesi kategorisinde yer alan modelimizi hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde kullanmak üzere gardırobunuzun baş köşesine koyabilirsiniz.

Şimdi Satın Al


Sarı Hamile Elbise Modeli İle Enerjiniz Dışarı Yansıyacak
Anne adaylarının içinde çok rahat edebileceği bu şifon midi boy hamile elbise modeli ile enerjinizi de dışarı yansıtabileceksiniz. Sarı hamile elbise modeli karın kısmından yumuşak olduğu için bebeğinizin de rahat etmesini sağlar. Günlük hayatta tercih edebileceğiniz bu ürünü özel günlerinizde de şık kombinlerle tercih edebilirsiniz.

Şimdi Satın Al

 Hamile elbise modelleri ve fiyatları ile ilgili hazırladığımız bu haftaki blog yazısının da sonuna geldik. Sonbahar-kış aylarına yönelik yeni sezon ürünlerden sergilediğimiz örnekler dışında diğer hamile triko elbise modellerine link üzerinden ulaşabilirsiniz.