pages

Mini Elbise


Her bayanın gardırobunda olması gereken mini elbiseler Kamacı Butikte. Mini elbiseleri yalnızca özel gün elbisesi olarak kullananlar yanılıyorlar! Kamacı Butikte günlük ve özel günler için farklı tasarımlarda kısa elbiseler bulabilirsiniz. Sezonun en güzel mini elbiselerini bulabileceğiniz Kamacı Butik’ ten düz mini elbise, fırfırı mini elbise güpürlü elbiselerin yanı sıra son moda İspanyol kol mini elbiseleri bulabilirsiniz. Üst kısmı papatya detaylı kısa elbisemizi mezuniyet elbisesi ve akşam yemeğiniz için kullanabilecekken fırfır detaylı mini elbise modelimizi günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tarzıyla dikkat çekmek isteyen bayanlar içinde Madonna yaka İspanyol kol mini elbise modellerinin yanı sıra etek ucu fırfırlı kısa elbise modellerimize göz atmalarını öneriyoruz.
Mini Elbise Fiyatları
Her bütçeye uygun mini elbise fiyatlarımız 45 TL’den başlamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı kısa elbise fiyatlarını Kamacı Butik ‘ten inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.
Sırala:
Omzu Düşük Güpürlü Mini Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

Omzu Düşük Güpürlü Mini Elbise

129,99TL 99,99TL
Somon Rengi Güpür Mini Elbise Omzu Düşük Somon Elbise Somon güpürlü elbise modelleri arasında yer alan bu ürünümüz, özel günlerde tercih edilebileceği gibi günlük kullanımda da tercih edilebilir. Somon güpür detaylı elbise arayışı içerisinde olanlar için oldukça uygun olabilecek bu ürünü uygun fiyatı ile Kamacı Butik üzerinden satın alabilirsiniz. Düşük omuz mini elbise modelimizin farklı bede..