Özel Günler İçin Triko Elbise Modelleri

Kadınlar olarak her gün şık bir görünüm ortaya koymaya çalışırız. Ancak söz konusu özel günler olduğu zaman şıklık konusunda kıyasıya bir rekabete ve ‘Bugün ne giysem acaba?’ diye soruların içerisinde kendimizi buluruz. Kadınlar günü, anneler günü, düğün ve nişanlar, doğum günleri, özel davetler gibi birçok özel gün yıl içerisine yayılmış durumdadır. Bu özel günler yaklaştığında gardırobumuzdaki uygun alternatiflere bakarız. Ancak çoğu zaman karar vermekte zorlanabiliriz. Buradan yola çıkarak Kamacı Butik olarak özellikle sonbahar-kış sezonunda tercih edebileceğiniz triko elbise modelleri örnekleri sunmaya çalışacağız. Keyifli okumalar dileriz.


Kış Triko Elbise Model Tavsiyesi

Özellikle sonbahar-kış ayları için uygun olan boğazlı triko elbise modeli, uzun ve salaş etek yapısı ile dikkat çekmektedir. Uzun kollu elbise tarzında olan bu modelimiz üst kısımdan vücuda daha iyi oturması sayesinde kloş elbise modeli olmasının görsel avantajını ön plana çıkarıyor. Yeşil triko elbise kategorisinde yer alması sizi enerjinizi yansıtmaktan alıkoymayacakken, soğuk havalarda organize edilen özel günler için güzel bir alternatif olacaktır. Uzun kollu yeşil elbise modelimizi siyah bir abiye çanta ve şık bir topuklu ayakkabı ile kombin edebilirsiniz..Şimdi Satın Al


V Yaka Siyah Pileli Elbise İle Sade ve Şık Bir Görüntü Yakalayın
V yaka siyah elbise modelleri özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Nitekim siyah rengin zarafeti yalnızca ufak dokunuşlarla yansıtılabiliyor. Üst kısmın tamamen üstünüze oturması ve etek kısmının pileli ve salaş olması ile hoş bir hava yakalayabileceğiniz bu elbise ile doğru aksesuar seçimleri sayesinde oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kontrast oluşturabilecek bir kolye, abiye çanta ve topuklu ayakkabı ile çok güzel siyah V yaka elbise kombini oluşturabilirsiniz. Uzun kollu siyah elbise modelleri arasında yer alması da ürünün sonbahar-kış sezonunda özel günlerde giyilmek üzere tercih edilebilirliğini arttırıyor.

Şimdi Satın Al


Madonna Yaka Kırmızı Elbise Modeli ile Göz Alıcı Görünüm Yakalayın
Özel günlerin bir başka vazgeçilmez rengi de tutkunun rengi olarak bilinen kırmızıdır. Bu renge sahip triko elbise modelleri arasında önerebileceğimiz modeller arasında madonna yaka kırmızı elbise modelimizdir. Kayık yaka ispanyol kol elbise kategorisinde yer alan ürünümüz özellikle salaş bir görüntü ortaya koymak isteyen kadınlar tarafından tercih edilebilir. Doğru makyaj ve aksesuar kombini ile bu ürünümüzle göz alıcı bir görünüm ortaya koyabilirsiniz.

Şimdi Satın Al


V Yaka Kadife Elbise İle Tarzınızı Yansıtın
Sonbahar-kış sezonunun vazgeçilmez elbise türleri arasında yer alan kadife elbise modelleri arasında ise örnek olarak siyah kadife V yaka elbise modelimizi sunabiliriz. Belden kemerli bu ürün piliseli etek yapısı ile dikkat çekiyor. Uzun kollu kadife elbise türünde olması soğuk günlerde tercih edilebilirliğini arttırıyor. Pileli kadife elbise modelimiz doğru makyaj ve aksesuarlar ile kombin edildiği takdirde özel günlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Seçeceğiniz ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlar ile kontrast bir ton yakalamanız halinde ilgi çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Şimdi Satın Al


Önü Arkası V Yaka Elbise Arayanların Tercihi
Özel günlere yönelik elbise seçimlerinde bir başka ön plana çıkan model ise önü arkası V yaka elbise türleridir. V yaka kırmızı elbise modeli arayanlar için birebir olabilecek bu model, hem önü hem arkasının V yaka formda olması ile dikkat çekiyor. Kırmızı triko elbise kategorisinde yer alan bu ürün derin V yakası ile yakalamak istediğiniz havayı size verebilir. Zevkinize göre farklı kombinler uygulayabileceğiniz derin V yaka midi boy elbise modelimiz uygun fiyatları ile yeni sahiplerini bekliyor.

Şimdi Satın Al