Sezonun En Sevilen Puantiyeli Midi ve Uzun Elbise Modelleri

Her sezonun vazgeçilmez parçalarından biri de hiç şüphesiz puantiyeli elbise modelleridir. Uzun elbise, midi elbise fark etmeksizin farklı modeller ile karşımıza çıkan puanlı desenler günlük kullanımda sıklıkla tercih edilmektedir. Siyah, lacivert veya kırmızı renk kumaş üzerine zıt renkli yuvarlak desenleri ile puantiyeli elbiseleri dilerseniz klasik kombin dilerseniz de spor kombin yapabilirsiniz. Günlük elbise olarak tercih edebileceğiniz puantiyeli elbise modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Günlük Lacivert Puantiyeli Midi Boy Gömlek Elbise

Lacivert Puantiyeli Elbise Fiyatını Öğrenmek ve Satın Almak için Linke Tıklayabilirsiniz.
Lacivert puantiyeli elbise modelimiz viskon kumaş ile üretilmiş olup yazlık kullanım için son derece uygundur. Puantiyeli gömlek elbisenin uzunluğu bileğe kadar olup isteğe göre düğmeleri açık olarak kullanılabilir. Uzun elbisenin bel kısmı oturtmalı olup puantiyeli kumaşından kesimi yapılmış olan kemerini isteğe göre kullanabilirsiniz.

Kırmızı Siyah Puantiyeli Elbisenin Şıklığını Yaşayın!

Kırmızı Siyah Puantiyeli Elbise Fiyatını Öğrenmek ve Satın Almak için Linke Tıklayabilirsiniz.
Kırmızı renginin heyecanını ve enerjisini içinizde yaşayın! Kırmızı kumaş üzerinde siyah renk puanlı elbisenizi kemer ile komin yapabilirsiniz. Kırmızı puantiyeli gömlek elbisenin kendi kumaşından yapılmış kemerini kullanabilirken farklı renk kemerde tercih edebilirsiniz.

Küçük Siyah Puantiyeli Uzun Elbiselerin Zarafetini Hissedin

Kırmızı Siyah Puantiyeli Elbise Fiyatını Öğrenmek ve Satın Puantiyeli elbise modellerini büyük ve küçük puantiyeli olarak ayırabilmek mümkündür. Küçük puantiyeli elbiseler zarif durmaktadır. Midi boy puantiyeli elbisenizi spor ayakkabı ile günlük olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Belden oturup etek kısmı kloş olarak gelen midi boy elbisenin cep detayı bulunmaktadır. Cepli puantiyeli gömlek elbisenizi küçük bir kolye ile taçlandırabilirsiniz.

Her sezonun vazgeçilmez parçaları olarak kullandığınız puantiyeli elbise modellerini online olarak güvenli internet sitemizden satın alabilirsiniz. Kamacı Butik güvencesiyle keyifli alışverişler dileriz ☺