Uzun Elbise


Uzun Elbise Modelleri

Detaylarıyla dikkat çeken uzun elbise modelleriyle gününüze zarafet katın. Kombin edilmesi ve şıklığınızı yansıtabileceğiniz uzun elbise çeşitleri Kamacı Butikte. Tasarımlarıyla ve kumaş kalitesiyle sizi yansıtacak olan uzun elbiselere Kamacı güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Yazın tercih edebileceğiniz cıvıl cıvıl çiçek desenli uzun elbiselerle baharı yaşayabilirsiniz. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modellerimiz ile gündelik hayatta da tarzınızı yansıtabilirsiniz. Uzun kollu maksi boy elbise çeşitlerimizin yanı sıra omuz detaylı uzun elbiselerimizi de inceleyebilirsiniz. Düz kesim, asimetrik kesim veya balık elbise modellerimiz arasından size en çok yakışacak elbiseyi bulabilirsiniz. Mezuniyet, düğün veya özel davetlerle kullanabileceğiniz tek parça uzun elbiselerle gözler hep sizin üzerinizde olacak.
Sırala:
Uzun Kollu Maksi Boy Kırmızı Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

Uzun Kollu Maksi Boy Kırmızı Elbise

109,00TL 89,99TL
Uzun Kollu Kırmızı Kloş Elbise Uzun Kollu Maksi Boy Kırmızı Kloş Elbise Özellikleri Uzun kloş elbisede hareketlilik yalnızca belden oturması ile sağlanmıştır. Kırmızı düz uzun elbise bilek kısmına kadar kapalı olduğu için tesettürlü bayanlar tarafında da tercih edilmektedir. Tesettür uzun elbisesi genellikle günlük elbise olarak kullanılırken gösterişli bir kolye ve topuklu ayakkabı ile kullan..
Uzun Kollu Maksi Boy Siyah Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

Uzun Kollu Maksi Boy Siyah Elbise

109,00TL 89,99TL
Uzun Kollu Siyah Kloş Elbise Uzun Kollu Maksi Boy Kloş Elbise Özellikleri Uzun kollu siyah elbise modelimiz bileklere kadar kapalı olmasından dolayı tesettür elbise olarak da tercih edilmektedir. Klasik kesim siyah uzun kollu elbise göğüs kısmından gelerek belden oturtmalı olarak tasarlanmıştır. Genellikle günlük elbise olarak kullanılmasının yanı sıra şık bir kolye ile tamamlanarak özel bir a..