V Yaka Midi Elbise


V Yaka Midi Boy Elbise Modelleri

V yaka midi boy elbise modelleri arayışı olanlara yönelik yeni bir kategori oluşturduk. V yaka siyah elbise modelinden, V yaka uzun kollu elbise modeline kadar farklı çeşitlerde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Farklı renk ve modellerin yer aldığı ürün yelpazemizde kırmızı V yaka elbise başta olmak üzere yeşil, haki, siyah, mor, bordo renk gibi ürünler yer alıyor. İndirimli ve ucuz V yaka elbise modelleri satın almak isteyenler için fiyatlar 59,99 TL’den başlıyor. Dilediğiniz ürünü Kamacı Butik güvencesi ile hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.
Sırala:
V Yaka Çizgili Triko Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

V Yaka Çizgili Triko Elbise

119,99TL 89,99TL
Derin V Yaka Midi Boy Triko Elbise V Yaka Gri Beyaz Çizgili Elbise ÖzellikleriDerin V yaka elbise modeli özel günlerde giyebileceğiniz bir ürün çeşididir. Hem arkadan hem önden V yaka formunda olan bu ürün uzun kollu V yaka elbise modelleri tercih eden bayanlar için birebirdir. Gri beyaz çizgili elbise türündeki bu ürün göğüs dekoltesi sayesinde şık bir kolye ve topuklu ayakkabı ile kombinlenebil..
V Yaka Siyah Beyaz Çizgili Triko Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

V Yaka Siyah Beyaz Çizgili Triko Elbise

119,99TL 89,99TL
Derin V Yaka Siyah Beyaz Triko Elbise V Yaka Siyah Beyaz Çizgili Midi Elbise Özellikleri Derin V yakalı triko elbise modeli özel günlerde tercih edebileceğiniz midi boy elbise modelleri arasında yer almaktadır. Hem önü hem arkası V yaka olan bu ürün uzun kollu triko elbise modelidir.  Bel kısmının üstünüze oturması şık görünümüzü arttıracaktır. Siyah beyaz çizgili elbise modeli olması da re..
V Yaka Yeşil Triko Elbise
This limited offer ends in:
  • İndirimli

V Yaka Yeşil Triko Elbise

119,99TL 89,99TL
Derin V Yaka Yeşil Renkli Midi Boy Triko Elbise V Yaka Yeşil Midi Elbise ÖzellikleriÖzel günlerde derin V yakalı triko elbise modelleri tercih eden bayanların vazgeçilmezi olacak bu ürünün hem önü hem de arka kısmı V yakalıdır. Yeşil midi boy elbise modeli özellikle tonu ile siyah topuklu ayakkabılar ile kombin edilmesi halinde oldukça şık bir görüntü elde edilebilir. Öte yandan uzun kollu y..