Yaz Düğünleri için Göz Alıcı Nikah Elbisesi Modelleri

Yazın düğünü olan gelin adaylarının düğün telaşında en doğru nikah elbisesini seçebilmeleri için harika bir yazı hazırladık. Bu yazın trend 2018 nikah elbisesi modellerini bulabileceğiniz yazımızda ağırlıklı olarak beyaz midi elbiseleri inceleyeceksiniz. Gelinin güzelliğini, masumiyetini ortaya çıkaran beyaz elbiseler yaz gelinlerinin en çok tercih ettiği renk olurken ekru ve toz pembe tonları da kullanılmaktadır. Nikahtan sonra sevdikleri ile birlikte yemeğe gidecek, nikah için dış çekim yaptıracak ve tüm gelin adaylarımıza fikir vermek amacıyla hazırladığımız nikah elbisesi modellerimizi keyifle inceleyebilirsiniz. O zaman gelsin bakalım nikah elbiseleri ☺

Nikah Elbisesi Olarak Kullanacağınız Beyaz Midi Elbisemiz
Şimdi Satın Al

Beyaz midi elbise modelleri arasından sade nikah elbisesi arayanlar için göz alıcı bir model olacağını söyleyebiliriz. Krinkil kumaşlı elbisenin etek uçları ve omuz detayları lazer kesimlidir. Beli lastikli beyaz elbiseyi dilerseniz kemerli dilerseniz de kemerini çıkararak kullanabilirsiniz. Ayrıca lazer kesim beyaz elbisenin içi astarlıdır. Omzu lastikli olduğu için isterseniz düşük kol olarak da tercih edebilirsiniz.

Dantelli Nikah Elbisesi için Tavsiyemiz


Dantel ve güpürden vazgeçemeyen gelin adayları için gösterişli bir nikah elbisesi olacaktır. Güpürlü beyaz elbisenin uzunluğu diz altında iken içinde bulunan astarı diz üstündedir. Göğüs detayı katlı olarak gelen dantelli nikah elbisesinin beli lastiklidir. Yaz gelini olduğunuz için saçınıza çiçekli taç takmanız hoş olacaktır. ☺

Beyaz Şifon Elbisenin Rahatlığı


Beyaz şifon elbiseyi rahatlığından ödün vermeyen gelin adaylarımız özel günlerinde rahatlıkla kullanabilir. Beyaz şifon nikah elbisesinin yine kendi kumaşından yapılmış kemer detayı ile belinizin zarafetini ortaya çıkarabilirsiniz.

Çiçekli Nikah Elbisesi
Şimdi Satın Al

Çiçekli nikah elbisesi arayanlar buraya ☺ Cepli olan midi elbise spor elbise havası yaratırken çiçek baskıları ile sizi baharın renklerine büründürüyor. Beyaz belden oturtmalı atlas midi boy elbisenin üzerinde pembe tonlarındaki büyük çiçekler içinde tam bir yaz gelini olabilirsiniz. Dilerseniz pembe çiçekli bir taç ile nikah elbisesi olarak kullanabilirsiniz.

Mini Nikah Elbisesi İsteyenleri de Unutmadık ☺Papatyalı beyaz elbisenin boyu diz üstüdür. Göğüs altından oturtmalı olan elbisenin arka kısmı transparandır. Minik dantelli papatyalar ile bezenmiş beyaz mini elbisenin papatyaları etek uçlarına doğru uzanmaktadır. Yarım kollu mini nikah elbisesi ile tarzınızı ortaya koyun. En mutlu gününüzde sizi mutlu edecek ve bu anlamlı gününüzde güzelliğinize güzellik katacak nikah elbisesi tavsiyelerimizi Kamacı Butik’ten bulabilirsiniz.