Yazın Rahatlıkla Kullanacağınız Hamile Elbisesi Modelleri

Dolaplarınıza yazı getirdiniz mi? Hamilelik sırasında büyüyen karnınız, göğüsleriniz ve kalçalarınızdan dolayı geçen yaz giydiğiniz kıyafetlere ELVEDA! Giyemediğiniz elbiseleriniz ve kıyafetlerinizi bir sonraki yaza bırakın ve bu yaza kendinize rengarenk hamile elbiseleri alın ve rahat edin. Hamilelik ile sıcak havalar birleşince pantolon ve tişört yerine tek parça midi boy elbise veya uzun elbiseleri tercih etmek daha caziptir. Rahat ve şık hamile elbiseleri bulmak sandığınız kadar zor değil. Moda tasarımcılarının hamile kıyafetlerinde çıkardığı tasarımlar ile sizde hem rahat hem de şık olabilirsiniz.


Eski Kıyafetlerinize Veda Edin!

Anne adaylarımızın hamilelik döneminde eski kıyafetlerinden ayrılması biraz zor olabiliyor. Ancak hızla gelişen bebeğinizden dolayı büyüyen karnınıza engel olamayacaksınız ☺ . Zamanla kıyafetlerin içine giremez hale gelip eskilere veda etmeniz gerekecek. Hamile elbiselerinizi de rahatlığınızı ve şıklığınızı tamamlayacak şekilde seçmelisiniz. Sert ve sıkı kumaştan yapılmış olan hamile elbiseleri sizi ve bebeğinizi rahatsız edecektir. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan hamile kıyafetleri seçmelisiniz.


Baharın Enerjisini Hissedeceğiniz Hamile Elbiseleri
Baharı yansıtan püfür püfür elbiselere merhaba ☺ Yazın vazgeçilmez beyaz, sarı, kırmızı, pembe, yeşil, mavi ve daha nice bahar renkleriyle bezenmiş elbiseleriyle siz de enerjinizi yansıtın. O zaman tercih edebileceğiniz hamile elbisesi modellerine bir bakalım.


Şifon Hamile Elbisesi Almak İsteyenler için Tavsiye;

Midi boy sarı renkli elbise şifon kumaşlı olmasıyla sizi rahat ettirecektir. Bol ve dökümlü durmasından dolayı göbeğinizi sıkmaz size ve bebeğinize zarar vermez. Omuz düşüklüğü ve ön kısmının iki katlı kumaştan yapılması elbiseye farklı bir hava kattığını söyleyebiliriz. Önü Katlı Şifon Sarı Midi Boy Hamile Elbisesini daha yakından incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Hamilelik Elbisesinde Şık ve Rahatlık Arayanlar için;
Şifon ile dantelin mükemmel uyumu ☺ Uzun kollu elbisenin omuz detayları açık bırakılmış ve kolları şifon kumaştan yapıldığı için yazın sizi terletmez. Astarlı şifon elbisenizi günlük elbise olarak kullanabilirken alt kısmında bulunan kalın dantel özel günlerde de rahatlıkla kullanabilmenizi sağlamıştır. Hamile çekimi için de kullanabileceğiniz elbisesi dış çekim için son derece uygundur. Omuz Detaylı Şifon Hamile Elbisesini daha yakından incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Hamile Elbisesi Olarak da Kullanabileceğiniz Midi Boy Elbisesi;
Midi boy elbise modelleri arasından kendinize hamilelik elbisesi bulabilirsiniz. Boydan elbisenin bol ve rahat kesim olmasından dolayı büyüyen kalça ve karnınızı saklayabilir. Düşük omuzlu beyaz hamile elbisesi astarlı olup üzerinde ince dantel kumaştan kaplama yapılmıştır. Göğüs kısmının katlı olması büyük göğüsleriniz için ideal olacaktır. Güpür Detaylı Şifon Beyaz Hamile Elbisesini daha yakından incelemek ve satın almak için linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al