Yeni Sezon Kadife Elbise Modelleri İle Fark Yaratın

Yeni Sezon Kadife Elbise Modelleri İle Fark Yaratın


Her yıl olduğu gibi bu sene de ilkbahar-yaz sezonunu geride bırakıp sonbahar-kış sezonunu yaşadığımız bu dönemlerde gardırobumuzdaki aylardır giyilmeyen kıyafetlere göz atılır. Yeni sezonda hangi kıyafetlerimizi giyebilir, ne tarz yeni kıyafetlerle gardırobumuzu zenginleştirebiliriz diye düşünülür. Buradan yola çıkarak Kamacı Butik olarak sizlere yeni sezon kadife midi boy elbise modelleri ile ilgili bir blog yazısı hazırlamayı düşündük. Yazı boyunca ‘Kadife elbise nasıl giyilir?’, ‘Kadife elbise ne zaman giyilir?’, ‘Düğünde kadife elbise giyilir mi?’ gibi sorularınıza da yanıt vermeye çalışacağız. Sizin için faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.


Kadife Elbise Hangi Mevsimde Giyilir?

Kadife elbiseler yapısından dolayı genel olarak sonbahar-kış aylarında tercih edilen bir elbise türüdür. Bununla birlikte yaşanılan yerin mevsim sıcaklık ortalamalarına, kişinin kendisine göre bu süre uzayıp kısayabilir. Ancak özellikle sıcak bir bölgede yaşıyorsanız yaz dönemlerinde kadife elbise modelleri tercih etmek biraz zor olabilir. Bu biraz da sizin tercihinizle ilgili bir durumdur. Ek olarak son yıllarda yaz aylarında kadife parçalar giymenin bir trend haline dönüşmeye başladığını da söylemekte fayda var. > Özel Günlerde Kadife Elbise Giyilir mi?

Bu tarz sorulara çok denk geliyoruz. Direkt olarak bu sorunun cevabını verelim: Düğün, nişan, doğum günü gibi özel günlerde kadife elbiseler giyilebilir. Hatta kadife elbiseler günlük kullanımda tercih edilmekle birlikte aslında daha çok özel günlerde tercih edilir. Günlük kullanımlarda ise daha çok kadife t-shirt gibi parçalar tercih edilir. Dolayısıyla özel günlerinizde hiç düşünmeden kadife elbisenize uygun takı ve ayakkabı modelleri ile kadife elbise kombinleri yapabilirsiniz


Kadife Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Yazımızın önceki bölümünde belirttiğimiz gibi özel günlerinizde kadife elbise tercihi yapabilirsiniz. Özellikle kadife elbise modelinize uygun renkte ve modelde bir topuklu ayakkabı, uygun takı tercihleri ve saç tipi tercih ederseniz gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz. Kadife elbise kombinleri yaparken abiye çanta ve sade bir kolye tercih edebilirsiniz. Küpe tercihleriniz ise görece büyük ve daha göz alıcı olmalıdır.


Yazımızın son bölümünde ise Kamacı Butik olarak sizlere farklı renklerde yeni sezon kadife elbise modelleri önerileri sunmak isteriz.


Zümrüt Yeşili Pileli Kadife Elbise Modeli İle Farkınızı Ortaya Koyun
Petrol yeşili kadife elbise modeli özellikle beyaz ve buğday tenli kadınlara oldukça yakışabilecek bir pileli kadife elbise modeli olarak dikkat çekiyor. Ten renginizle çok güzel bir kontrast görüntü yaratabileceğiniz bu kadife elbise modelini özel günlerin yanı sıra doğru bir kombin ile günlük hayatınızda da giyebilirsiniz.

Şimdi Satın Al


Belden Kemerli Mor Kadife Elbise İle Zarafeti Yakalayın
Mor kadife elbise modeli özel günlerde tercih edebileceğiniz yeni sezon kadife elbise modelleri arasında yer almaktadır. Uzun kollu ve pileli etek yapısına sahip olan bu ürün bel ve üstü kısımlarda vücudunuza oturur. V yaka kadife elbise kategorisinde olması ise şık bir kolye takabilmenizi kolaylaştırır. Belden kemerli olması da size ayrı bir hava katacaktır.

Şimdi Satın Al

Siyah Kadife Elbise Modeli İle Günün Yıldızı Olabilirsiniz
Kadife elbise modellerinde en çok tercih edilen renklerden bir tanesi de siyahtır. Nitekim siyah özgüveni ve cesareti yansıtan bir renktir. Özellikle özel günlerde V yaka siyah kadife elbise modelini tercih etmeniz ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Diz altı kadife elbise modeli koyu kırmızı ya da benzeri bir tonda rujla tercih edildiğinde çok iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Sade bir kolye ile kombin edebileceğiniz bu ürün uygun bir topuklu ayakkabı ile tercih edilebilir. Pileli etek yapısı ise size bambaşka bir hava katacaktır. Uygun bir kolye ve topuklu ayakkabının yanı sıra bir de kontrast yakalayabileceğiniz, elbisenin rengini boğmayan renkte bir abiye çanta ile zarafeti yakalayabilir ve katıldığınız özel günün gerçek yıldızı olabilirsiniz.

Şimdi Satın Al